Biografia

Zespół START powstał na początku 2014 roku w Tłuszczu (woj. mazowieckie).

Uczestnicy największych festiwali w tym największego i najbardziej prestiżowego w Ostródzie. Liderem i wokalistą jest Andrzej Leszczyński występujący w składzie z gitarzystą i akordeonistą – klawiszowcem. Zespół START koncertuje na terenie całej Polski i zyskuje coraz liczniejszą publiczność. Teledyski tej formacji zobaczyć można w internecie oraz na kanałach telewizyjnych: POLO TV , Vox Music TV oraz ESKA TV. Grupa START może pochwalić się również tym, że ich utwór „Mówię Tobie chodź” przez długi czas utrzymywał się w ścisłej radia Vox FM oraz telewizji Vox Music TV.
Zespół START nie próżnuje od 2014 roku ukazała się już pierwsza debiutancka płyta dostępna w sprzedaży w najlepszych sklepach muzycznych, wydana w największej w Polsce wytwórni GREEN STAR, która zrzesza najbardziej znane zespoły tego nurtu. Zespół koncertuje, wydaje nowe teledyski i tworzy materiał na kolejną płytę.

Najbardziej znane utwory to: Mówię Tobie chodź, Bo Ty lubisz, Lubie się bawić z Tobą do rana, Jest mi mało i wiele innych.

Zespół START profesjonalnie zajmie się każdą imprezą.

Wszystkim zainteresowanym oferujemy kompleksowa oprawę muzyczną na różnego typu imprezach: koncertach, imprezach plenerowych, dyskotekach, weselach, balach oraz studniówkach.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt w Sprawie Koncertów Zespołu START

tel. 508 250 505

e-mail: zespolstartkoncerty@wp.pl

Do zobaczenia na koncertach.

Pozdrawiamy.

Andrzej Leszczyński – Lider i wokalista.

Jakub Piętka – Instrumenty strunowe.

Adrian Rotuski – Instrumenty klawiszowe.

Możliwość komentowania jest wyłączona.